dövme modelleri

Navigation Menu+

Ürkütücü Kuru Kafa Dövme Modelleri

Tarihi dövme modelleri arasında liste başı olarak yer eden kurukafa dövme modelleri, zengin yelpazesi, çeşitli özgün çizime müsait yapısı ve popüler figürleri nedeniyle geniş kitleler tarafından tercih edilen dövme modellerinin başında gelmektedir.

Mistik inanışların yanı sıra anarşist, özgür, aykırı ve bağımsız birçok inanışı temsil etmesi nedeniyle her yaştan erkek ve hanımın tercih ettiği kuru kafa dövme modelleri, ürkütücü ve mizahi şekilde resmedilebilmesi nedeniyle de geniş kitlelerce tercih edilen nadir figürlerin arasında yerini alır.

Ülkemizde de uzun yıllardır popülerliğini koruyan kuru kafa dövme modelleri, ergen yaştaki erkek ve kızlarımız tarafından tercih edildiği kadar yetişkinler ve özellikle motor tutkunu bireyler tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Özgürlüğü, hırsı, başarıyı ve daha birçok kişisel inanışa göre farklı olguyu ifade etmesi nedeniyle tercih edilen kuru kafa dövme modelleri, son dönemde de en çok rağbet gören dövme modellerinin başında geliyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dövme Modelleri (.org) hakkında; Dovmemodelleri.org, İstanbul'da hizmet veren ve sektörün en iyilerinden olan Dragon Tattoo'a ait bir web sitesidir. Sitemizde sadece dövme modelleri yer almaktadır. Dövme modelleri konusunda en etkileyici ve en beğenilen resimleri sizlere sunmak, bize keyif vermektedir. Sizlere sunduğumuz modeller çoğunlukla tarafımızdan uzman ekibimiz tarafından çizilen ve uygulanan modellerden oluşmaktadır. Modeller arasında beğendikleriniz varsa bize sadece o modelin resmini göstermeniz yeterlidir. Gönderdiğiniz resim üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılabilerek uzman ekibimiz tarafından istediğiniz bölgeye uygunalabilir. Eğer dövme konusunda sorularınız ve merak ettikleriniz varsa, diğer sitelerimiz arasından yer alan dovme.org, bodydragon.com sitelerimiz üzerinden bize ulaşabilir, merak ettiğiniz konulara yanıt alabilirsiniz. İlgili sitelerimizde dövme ile ilgili bir çok yazı yer alıp, forum sayfasıda bulunmaktadır. Siz yinede en hızlı yanıtı almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.Sitemizde yer alan kategorilerden bahsetmek gerekirse, en çok ilgiyi gören kategoriler arasında hayvan dövmeleri yer alıyor. Geniş bir kategori olduğundan dolayı puma, kedi, köpek, kuş, yengeç, aslan, kaplan vb. hayvanların dövmeleri bu kategorimizde yer almaktadır. Bir diğer kategori ise bitki dövmeleri kategorimizdir. Bu kategoride ise gül, papatya, manolya, kaktüs ve bitki & çiçek adına dair aklınıza gelebilecek bütün bitkilerin dövme çeşitleri bu kategomizde yer alıyor. Bunların haricinde şuan için geniş içerik barındıran kategorimiz bulunmuyor. Sürekli güncellenen web sayfamız ile tarafımızdan yapılan dövmeleri sizlerle buluşturmak için çalışmalara devam edeceğiz.