dövme modelleri

Navigation Menu+

Kuş Dövme Modelleri

Çeşitli figürleri, farklı çizimleri ve zengin yelpazesi ile her yaştan erkek ve hanımın tercihi olan kuş dövme modelleri, minyatür ve büyük boyutlu figürlerin farklı çizimleriyle birlikte geniş kitlelerce tercih edilen modellerin başında geliyor.

Serçe, muhabbet kuşu gibi narin ve zarafeti temsil eden kuş türlerinin motifler arasında yer almasının yanı sıra, yarasa, kartal ya da efsane kuşu gibi korkutucu ve mistik figürlerin de resmedilebildiği kuş dövme modelleri, yalnızca yetişkin erkek ve hanımlar tarafından değil, genç nesil tarafından da tercih edilen figürler arasında sayılabilir.

Özellikle kartal figürünün spordaki karşılığı nedeniyle erkekler arasında oldukça yaygın bir şekilde tercih edilmesi, kartal dövme modelinin diğer figürlere kıyasla çok daha popüler bir şekilde tercih edilmesine neden oluyor. Bu figürün yanı sıra hanımlar tarafından da tercih edilen kuş dövme modelleri, minyatür çizimlerin, serçe ve yavru kuşların öne çıktığı çizimleri popüler bir forma kavuşturuyor.

Bunlar arasında yer alan minyatür kuş dövme çizimleri, hanımlar arasında son yılların en popüler çizimleri olarak adlandırılabilir.

Etiketler:   Hayvan Dövme Modelleri  

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dövme Modelleri (.org) hakkında; Dovmemodelleri.org, İstanbul'da hizmet veren ve sektörün en iyilerinden olan Dragon Tattoo'a ait bir web sitesidir. Sitemizde sadece dövme modelleri yer almaktadır. Dövme modelleri konusunda en etkileyici ve en beğenilen resimleri sizlere sunmak, bize keyif vermektedir. Sizlere sunduğumuz modeller çoğunlukla tarafımızdan uzman ekibimiz tarafından çizilen ve uygulanan modellerden oluşmaktadır. Modeller arasında beğendikleriniz varsa bize sadece o modelin resmini göstermeniz yeterlidir. Gönderdiğiniz resim üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılabilerek uzman ekibimiz tarafından istediğiniz bölgeye uygunalabilir. Eğer dövme konusunda sorularınız ve merak ettikleriniz varsa, diğer sitelerimiz arasından yer alan dovme.org, bodydragon.com sitelerimiz üzerinden bize ulaşabilir, merak ettiğiniz konulara yanıt alabilirsiniz. İlgili sitelerimizde dövme ile ilgili bir çok yazı yer alıp, forum sayfasıda bulunmaktadır. Siz yinede en hızlı yanıtı almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.Sitemizde yer alan kategorilerden bahsetmek gerekirse, en çok ilgiyi gören kategoriler arasında hayvan dövmeleri yer alıyor. Geniş bir kategori olduğundan dolayı puma, kedi, köpek, kuş, yengeç, aslan, kaplan vb. hayvanların dövmeleri bu kategorimizde yer almaktadır. Bir diğer kategori ise bitki dövmeleri kategorimizdir. Bu kategoride ise gül, papatya, manolya, kaktüs ve bitki & çiçek adına dair aklınıza gelebilecek bütün bitkilerin dövme çeşitleri bu kategomizde yer alıyor. Bunların haricinde şuan için geniş içerik barındıran kategorimiz bulunmuyor. Sürekli güncellenen web sayfamız ile tarafımızdan yapılan dövmeleri sizlerle buluşturmak için çalışmalara devam edeceğiz.