dövme modelleri

Navigation Menu+

Çiçek Dövme Modelleri

Genellikle hanımların tercihi olan çiçek dövme modelleri, zengin renk ve model yelpazesi sayesinde dünya çapında hanımlar arasında en yaygın tercih edilen doğal aksesuarlar arasında yer alır.

Çiçek türlerinin farklılıkları, özellikleri, temsil ettikleri nesneler, inanışlar ya da o çiçeğe karşı duyulan hassasiyet nedeniyle hanımların tercihleri de kişisel ve özgün olabiliyor. Doğası itibariyle zarafeti, kırılganlığı ve asilliği ifade ettiğine inanılan çiçek türlerinin hanımlar arasında yaygın olmasının bir diğer nedeni ise, diğer dövme modellerine karşın çiçek dövme modellerinin zarafeti temsil etmesidir.

Dövme tarihi boyunca erkekler tarafından da dönem dönem tercih edilse de genellikle hanımların tercihi olarak günümüze dek ulaşan çiçek dövme modelleri, çeşitli çizim teknikleri ve dövme sanatçısının hayal gücüyle birlikte çok zengin bir motif yelpazesine sahiptir. Kişisel talepler ve dövme sanatçısının hayal gücünün yanı sıra coğrafik ve kültürel zenginliklerin de dövme sanatın da yer almasıyla birlikte çiçek dövme modelleri çok daha zengin bir motif yelpazesine sahip olabiliyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dövme Modelleri (.org) hakkında; Dovmemodelleri.org, İstanbul'da hizmet veren ve sektörün en iyilerinden olan Dragon Tattoo'a ait bir web sitesidir. Sitemizde sadece dövme modelleri yer almaktadır. Dövme modelleri konusunda en etkileyici ve en beğenilen resimleri sizlere sunmak, bize keyif vermektedir. Sizlere sunduğumuz modeller çoğunlukla tarafımızdan uzman ekibimiz tarafından çizilen ve uygulanan modellerden oluşmaktadır. Modeller arasında beğendikleriniz varsa bize sadece o modelin resmini göstermeniz yeterlidir. Gönderdiğiniz resim üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılabilerek uzman ekibimiz tarafından istediğiniz bölgeye uygunalabilir. Eğer dövme konusunda sorularınız ve merak ettikleriniz varsa, diğer sitelerimiz arasından yer alan dovme.org, bodydragon.com sitelerimiz üzerinden bize ulaşabilir, merak ettiğiniz konulara yanıt alabilirsiniz. İlgili sitelerimizde dövme ile ilgili bir çok yazı yer alıp, forum sayfasıda bulunmaktadır. Siz yinede en hızlı yanıtı almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.Sitemizde yer alan kategorilerden bahsetmek gerekirse, en çok ilgiyi gören kategoriler arasında hayvan dövmeleri yer alıyor. Geniş bir kategori olduğundan dolayı puma, kedi, köpek, kuş, yengeç, aslan, kaplan vb. hayvanların dövmeleri bu kategorimizde yer almaktadır. Bir diğer kategori ise bitki dövmeleri kategorimizdir. Bu kategoride ise gül, papatya, manolya, kaktüs ve bitki & çiçek adına dair aklınıza gelebilecek bütün bitkilerin dövme çeşitleri bu kategomizde yer alıyor. Bunların haricinde şuan için geniş içerik barındıran kategorimiz bulunmuyor. Sürekli güncellenen web sayfamız ile tarafımızdan yapılan dövmeleri sizlerle buluşturmak için çalışmalara devam edeceğiz.