dövme modelleri

Navigation Menu+

Başarılı Minyatür Dövme Modelleri

Son dönemin en popüler dövme modelleri arasında yerini alan minyatür dövme modelleri, her yaştan erkek ve hanımın tercih ettiği ve zenginleşen yelpazesi ile rağbet gören dövme modelleri arasında yerini alıyor. Dövme sektöründeki teknolojik gelişmelerle birlikte çok daha pratik ve fonksiyonel çözümlerin ortaya çıkmasının ardından tercih edilen modeller arasında yerini alan minyatür dövme modelleri, geniş yelpazesi ve her kitleye hitap eden şık figürleri ile özellikle genç nesil arasında oldukça rağbet gören modellerin başında geliyor.

Genellikle mistik figürlerin tercih edildiği, tarihi, kültürel, etnik figürlerin öne çıktığı minyatür dövme modelleri, genç kesim arasında duygusal sembollerin de birer akım hâline gelmesiyle birlikte zengin yelpazesini daha da genişleterek geniş kitlelere ulaşmasına olanak sağladı.

Bu anlamda var olan mistik figürlerin yelpazesi de tarihi, kültürel, etnik ve duygusal motiflerle zenginleşmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dövme Modelleri (.org) hakkında; Dovmemodelleri.org, İstanbul'da hizmet veren ve sektörün en iyilerinden olan Dragon Tattoo'a ait bir web sitesidir. Sitemizde sadece dövme modelleri yer almaktadır. Dövme modelleri konusunda en etkileyici ve en beğenilen resimleri sizlere sunmak, bize keyif vermektedir. Sizlere sunduğumuz modeller çoğunlukla tarafımızdan uzman ekibimiz tarafından çizilen ve uygulanan modellerden oluşmaktadır. Modeller arasında beğendikleriniz varsa bize sadece o modelin resmini göstermeniz yeterlidir. Gönderdiğiniz resim üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılabilerek uzman ekibimiz tarafından istediğiniz bölgeye uygunalabilir. Eğer dövme konusunda sorularınız ve merak ettikleriniz varsa, diğer sitelerimiz arasından yer alan dovme.org, bodydragon.com sitelerimiz üzerinden bize ulaşabilir, merak ettiğiniz konulara yanıt alabilirsiniz. İlgili sitelerimizde dövme ile ilgili bir çok yazı yer alıp, forum sayfasıda bulunmaktadır. Siz yinede en hızlı yanıtı almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.Sitemizde yer alan kategorilerden bahsetmek gerekirse, en çok ilgiyi gören kategoriler arasında hayvan dövmeleri yer alıyor. Geniş bir kategori olduğundan dolayı puma, kedi, köpek, kuş, yengeç, aslan, kaplan vb. hayvanların dövmeleri bu kategorimizde yer almaktadır. Bir diğer kategori ise bitki dövmeleri kategorimizdir. Bu kategoride ise gül, papatya, manolya, kaktüs ve bitki & çiçek adına dair aklınıza gelebilecek bütün bitkilerin dövme çeşitleri bu kategomizde yer alıyor. Bunların haricinde şuan için geniş içerik barındıran kategorimiz bulunmuyor. Sürekli güncellenen web sayfamız ile tarafımızdan yapılan dövmeleri sizlerle buluşturmak için çalışmalara devam edeceğiz.